ייצוג נפגעי תאונות דרכים

ייצוג נפגעי תאונות דרכים

משרדנו עוסק בייצוג נפגעי תאונות דרכים על כל סוגיהן, לאמור: הולכי רגל, נהגי רכב פרטי, רכבי הסעות, רכבי עבודה, אופנועים, טרקטורונים, נפגעי תאונות "פגע או ברח" ונפגעים משניים.

מתן ייצוג משפטי מקצועי לנפגעי תאונות דרכים דורש שליטה בלתי מתפשרת בחוק ובפסיקה העדכנית והכרה של דרכי ניהול התביעה מול חברות הביטוח או "קרנית" (קרן שנועדה לפצות נפגעי תאונות דרכים אשר אינם מבוטחים במסגרת ביטוי חובה) וזאת במטרה להשיג פיצוי אופטימאלי, הוגן וראוי לנפגע  -  כישורים אשר רכשנו במהלך השנים ותוך ניהול תביעות רבות בשם נפגעי תאונות דרכים מול חברות הביטוח השונות.

אנו מקפידים על וליווי צמוד בכל הליכי התביעה מרגע התאונה ועד לקבלת הפיצוי כולל ייצוג, ככל שדרוש, בהליכי תעבורתיים ו/או הקשורים לנזקי רכוש שנגרמו בתאונה.

חשוב לזכור כי "תאונת דרכים" היא תאונה המוגדרת עפ"י חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, תשל"ה-1975, ועל פי הגדרת המונח בפסיקה, לכן יש לבחון כל מקרה לגופו ופעמים רבות הנפגע עצמו לא מודע לכך שהתאונה שבה נפגע מהווה כ"תאונת דרכים".

לנפגעי תאונת דרכים קיים מסלול תביעה ייחודי המוגדר בחוק, אשר קובע מנגנונים ייחודיים לקביעת דרגת הנכות וחישוב הפיצויים, וזאת בשונה מנפגעי תאונות שאינן עונות להגדרת "תאונות דרכים".

עצם ההגדרה של תאונה כ"תאונת דרכים" אינו שולל כי התאונה תחשב במקביל למשל גם כ"תאונת עבודה" ותזכה את הנפגע בפיצוי גם ממקורות נוספים, כגון: ביטוחים פרטיים או ביטוח לאומי.

לכן חשוב מאוד להכיר את התחום על בוריו ולדעת לנווט את התביעות בצורה שתעמיד את הלקוח במצב הטוב ביותר מבחינת פיצוי ומיקסום זכויות, ובכך משרדנו מתמחה.